Wraz z nadejściem ciepłej, wiosennej pogody rozpoczął się kolejny rok naszej „jastrzębskiej kranówki” na miejskich imprezach plenerowych. „Jastrzębska kranówka” podawana z miętą i cytryną cieszyła się dużym zainteresowaniem podczas miejskich wydarzeń, zaspokajając ciekawość smaku wody serwowanej prosto z kranu, jak również gasząc pragnienie uczestników wydarzeń. Gościliśmy m.in. na szkolnych festynach, rodzinnych piknikach czy imprezach miejskich: „Kobieta na 5+”, „55-lecie nadania praw miejskich Jastrzębia Zdroju”, „Dzień Ziemi”.

Tradycyjnie na naszym „wodnym” stoisku dla najmłodszych mieszkańców czekały zabawy plastyczne. Dzieci i młodzież miały  możliwość degustacji „jastrzębskiej kranówki” z własnoręcznie przyozdobionych kubków. Każdy autor swojego kubeczka, został nagrodzony małym upominkiem i zaproszony na poczęstunek wody z sokiem malinowym bądź cytryną i miętą.

Nie zabrakło nas również na II edycji Jastrzębskiego Dnia Zwierząt.  Bardzo się cieszymy, że w tak szczególnym dniu mogliśmy częstować wodą nie tylko mieszkańców, ale również naszych czworonożnych ulubieńców.