Nikt z nas nie spodziewał się, że wrzesień, który rozpieszcza nas jeszcze ciepłymi i letnimi dniami okaże się najbardziej "imprezowym" miesiącem w naszym mieście i zarazem intensywnie pracowitym miesiącem dla "jastrzębskiej kranówki". Rozpoczęliśmy od Dożynek w Sołectwie Ruptawa, gdzie pomimo niesprzyjającej aury mieszkańcy Ruptawy bardzo chętnie degustowali naszą wodę prosto z kranu.

Jak co roku nie zabrakło nas również na "Festynie Zdrowia", podczas którego mieliśmy możliwość przekonać mieszkańców miasta, że to właśnie ta woda, płynąca w kranach jastrzębskich domów jest dla nas najlepsza i najzdrowsza. Podana dodatkowo z miętą i cytryną daje orzeźwiający smak, jednocześnie gasząc pragnienie.

Dzień 15 września był dla nas najważniejszym dniem miesiąca, ponieważ w tym dniu w naszym mieście odbyły się dwie duże imprezy plenerowe. Po raz kolejny wzięliśmy udział w biegu "Jastrzębska Dziesiątka" i równocześnie gościliśmy na "Dożynkach Miejskich" odbywających się w Jarze Południowym. Bardzo cieszymy się, że tak licznie korzystaliście z naszych wodnych stoisk, degustując "jastrzębską kranówkę"

W tym roku po raz pierwszy mieliśmy okazję wziąć udział w akcji pn. "Jastrzębski Wyścig Wózków Dziecięcych". Było nam niezmiernie miło częstować naszą wodą z dodatkiem mięty, cytryny czy też soku malinowego, wszystkich uczestników biorących udział w wyścigu, zarówno rodziców jak i ich pociechy, a także pozostałych mieszkańców. Najmłodsi mieszkańcy mieli możliwość wykazania się swoimi zdolnościami artystycznymi na naszym wodociągowym stoisku. Za swoje piękne prace młodzi artyści otrzymywali drobne nagrody. Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami w tym niezwykłym wydarzeniu.