Niespełna dwa miesiące temu rozpoczęliśmy kolejny sezon z udziałem „jastrzębskiej kranówki” pod hasłem „Piję wodę prosto z kranu!”, które jest powszechnie znane wśród mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. 

Z początkiem nadejścia wiosny obchodziliśmy bardzo ważne święto dla naszej planety – „Dzień Ziemi”. Pomimo, że aura w ten dzień nie należała do tych wiosennych, cieszymy się bardzo, że tak chętnie gościliście na naszym stoisku wodnym. Najmłodszym mieszkańcom dziękujemy za wszystkie pomysłowe prace plastyczne, wykonane w ramach konkursu z okazji Dnia Ziemi. 

Jak co roku, koniec maja związany jest z ważnym wydarzeniem dla aktywnych sportowo Pań. 26 maja mieliśmy ogromną przyjemność dopingować udczestniczki VI Jastrzębskiego Biegu Kobiet „Kobiety na 5+”. Po tak intensywnym wysiłku, jakim jest bieg na 5 km. w upalny dzień, każda zawodniczka miała możliwość zaspokojenia pragnienia „jastrzębską kranówką”, przygotowaną z miętą, cytryną lub sokiem malinowym.

9 czerwca, po raz drugi wzięliśmy udział w festynie, który odbył się w ramach Marszu dla Życia i Rodziny. Wydarzenie to miało miejsce przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego na Osiedlu Chrobrego. Dla spragnionych uczestników marszu oraz wszystkich pozostałych gości czekał tradycyjnie przygotowany, orzeźwiający poczęstunek wodny. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych uczestnikach wydarzenia, dla których przewidziano zabawy plastyczne. 

To dopiero początek sezonu. Mamy nadzieję, że będziecie z nami podczas kolejnych plenerowych wydarzeń. Już niedługo widzimy się m.in. na Moto Kraft Jastrzębie oraz Jastrzębskim Dniu Zwierzaka. Do zobaczenia!